نوار انعطاف پذیر
Xiamen Apollo در زمینه تحقیق و توسعه و ساخت و سازهای انعطاف پذیر Busbars . خطوط تولید اصلی ما شامل سیم بافته مس لخت ، سیم بافته مس با روکش شده با قلع ، سیم بافته مس ، و سیم پیچ فویل مس ، اتصال انعطاف پذیر ، ترانزیت 2}}} inte}} inte}}}}}}}}}}}} زیرساخت های مرکز داده. با تکیه بر سه رقابت اصلی هدایت بالا ، مقاومت در برابر خوردگی قوی و قابلیت های خدمات سفارشی ، ما همچنان به ارائه راه حل های سیستم اتصال ایمن ، قابل اعتماد ، کارآمد و صرفه جویی در مصرف انرژی برای مشتریان جهانی {5.
- تحویل سریع
- تضمین کیفیت
- خدمات مشتریان 24/7
معرفی محصول
نمای کلی از سری محصولات
شرکت ما بر تحقیق ، توسعه و تولید اتوبوس های انعطاف پذیر متمرکز است و چهار سری را پوشش می دهد:سیم بافته مس برهنه ، سیم بافته مس با روکش قلع ، سیم بافته مس جوشکاری مقاومت و اتصال پراکندگی فویل مس اتصال انعطاف پذیر، پاسخگویی به نیازهای چندین زمینه مانند انرژی ، انرژی جدید و تجهیزات صنعتی.}} busbars مس از هدایت بالا ، مقاومت در برابر خوردگی و خدمات سفارشی به عنوان مزایای اصلی آنها برای ارائه راه حل های اتصال الکتریکی قابل اعتماد استفاده می کند.}}}}

طبقه بندی و ویژگی های محصول
1. سیم بافته مس برهنه
1.1 مزایا و ویژگی های مادی
مواد:فویل مس T2Y2 (رسانایی بیشتر از یا مساوی 98 ٪)، نیکل/قلع سطح ، اکسیداسیون و مقاومت در برابر خوردگی {{0}
ساختار: فویل مس چند لایه + جوشکاری مقاومت در برابر انتشار ، مهر و موم دقیق سوراخ ترمینال (تحمل ± 0 . 1 میلی متر) ، پشتیبانی از M6- M12 Fixing.
روش عایق: لوله کوچک شدن گرما اختیاری (مقاومت دما 125 درجه) یا آستین سیلیکون (مقاومت دما 200 درجه) ، در برابر درجه حرارت بالا و پیری نسبت به PVC سنتی. مقاوم تر است
1.2 پارامترهای فنی
سطح مقطع:10-300 mmm² | ظرفیت حمل جریان: 200a-3000 A مقاومت: کمتر از یا مساوی با 0.022μΩ · m
1.2.1 هدایت سوراخ ترمینال:فرآیند کلی آبکاری نیکل (ضخامت لایه نیکل 3μm) ، مقاومت در برابر تماس با سوراخ ترمینال را اتخاذ می کند<0.05mΩ (industry standard 0.1mΩ), supports 400A continuous high current.
1.2.2 ul 2251-2024 صدور گواهینامه:تست اسپری نمک سوراخ ترمینال (96 ساعت بدون خوردگی) ، شاخص مقاومت ردیابی لایه عایق CTI > 600 (رسیدن به FV-0} درجه نگهدارنده شعله).}}}
1.2.3 سازگاری مدولار:فاصله سوراخ ترمینال با استاندارد ISO 8536-2} استاندارد (دقت 0.1 میلی متر) ، پشتیبانی از پلاگین و بازی سازگار است

مزایای نسلی در مقایسه با اتصالات پیچیده سنتی (اتوبوس/کابل های مس)
| نقاط درد سناریو | نقص اتصال سخت | اتصال انعطاف پذیر مقدار مختل کننده Busbar |
| خستگی لرزش (گسترش سلول) | غلظت استرس Busbar مس سفت (طول عمر<5 years) | 0.1 میلی متر فویل مس فوق العاده نازک + ساختار انعطاف پذیر (100 ، 4000 بدون شکستگی خم می شود) |
| کارآیی مونتاژ (جوشکاری دستی) | هر اتصال 2 دقیقه طول می کشد (قبل از جوشکاری لازم است) | سوراخ ترمینال + اتصال مستقیم پیچ (مونتاژ تک سوراخ 15 ثانیه) |
| سازگاری فضایی (طرح بندی ویژه) | Hard busbar requires customized bending (mold fee >50,000) | اتصال نرم نرم + سوراخ ترمینال استاندارد (سازگار با 90 ٪ سکوی وسیله نقلیه) |
1.3 فرآیند تولید
برش فویل مس قرمز → مقاومت در برابر انتشار مقاومت → پانچ ترمینال → الکتروپلینگ → درمان عایق → بازرسی کیفیت → بسته بندی و حمل و نقل .
1.4 سناریو برنامه
بسته باتری انرژی جدید ، کابینت UPS ، کابینت سوئیچ برق .
مقدار سناریو: سه سناریوی شکست با فرکانس بالا را حل کنید
2. سیم بافته شده با روکش قلع
2.1 مزایا و ویژگی های مواد
مواد:0.1 میلی متر با سیم مس با اکسیژن فوق العاده بی پروا بافته شده است، سطح قلع (ضخامت بیشتر از یا مساوی 5μm) ، مقاومت اکسیداسیون قوی و 20 ٪ بهبود در ثبات رسانا {{2}
انعطاف پذیری: خم 360 درجه بدون تغییر شکل ، عملکرد لرزه ای بهتر از Busbar مس .
روش عایق: قالب گیری سیلیکون (محافظت از IP67) یا بسته بندی لوله بافته ، در مقایسه با عایق PVC ، مقاومت به روغن ، مقاومت در دمای زیاد و پایین ({2}} درجه ~ 200 درجه) .
2.2 پارامترهای فنی
قطر سیم: 10-50 mm | ظرفیت حمل جریان: 100a-1500 A | مقاومت: کمتر از یا مساوی با 0.023μΩ · m
مقایسه مزایای اصلی فویل مس روکش نیکل/اتوبوس سخت
| سناریوهای شکست | اتصال انعطاف پذیر فویل مس نیکل | اتصال انعطاف پذیر سیم بافته شده قلع |
| لرزش با فرکانس بالا (ضربه موتور) | لایه لایه فویل (50 ،000 شکستن) | قفل متقاطع سیم بافته (500 ،000} بار بدون رشته های شکسته) |
| خوردگی مرطوب و گرم (شرایط ساحلی) | خوردگی ریز لایه نیکل (72 ساعت در اسپری نمکی) | محافظت متراکم از لایه قلع (192 ساعت در اسپری نمکی) |
| افزایش درجه حرارت بالا (شارژ سریع 3C) | مقاومت در برابر تماس 0.1MΩ (افزایش دما 8 درجه) | ساختار بافته هدایت چند تماس (مقاومت 0.06mΩ ، افزایش دما 4 درجه) |
چگالی بافته:ساختار سیم 16 × 7 × 7(سفارشی سازی OEM خوش آمدید)، تحمل سطح مقطع 1 ٪ ، 1 ٪ ، ظرفیت فعلی 450a/mm² (استاندارد ملی 300A/mm²) و گزارش تست افزایش دمای شخص ثالث (با داده های اندازه گیری شده باتری CTP) {5 {}}} ارائه شده است
چسبندگی قلع:ASTM B 577-2024 استاندارد پیاده سازی شده است ، لایه قلع در تست لایه برداری قرار نمی گیرد و نمودار متالوگرافی رابط در زیر میکروسکوپ ارائه می شود .
صدور گواهینامه خستگی پویا (در صورت لزوم):PASS ISO6469-3} (ایمنی وسیله نقلیه الکتریکی) تست لرزش ، و میزان شکستگی سیم بافته کمتر از 5. 5 ٪ بعد از 500 ، چرخه000 (میانگین صنعت 2 ٪) است.
2.3 فرآیند تولید
با بریدن سیم مس → Tinning → Terminal Cripping → بسته بندی عایق → تست اسپری نمک → بازرسی محصول نهایی .
سناریوهای کاربردی

3. مقاومت جوش بافته مس
3.1 مزایا و ویژگی های مادی
مواد: نوار بافته مس با خلوص بالا (محتوای مس بزرگتر از یا برابر با 99.9 ٪) ، پایان مربع (مواد آلومینیوم/مس) مقاومت در برابر تماس سرد و کم فشار.
ساختار: طراحی مسطح ، صرفه جویی در فضای نصب ، راندمان اتلاف گرما 30 ٪ بیشتر از سیم گرد است.
روش عایق بندی: لوله کوچک شدن گرمای دو لایه (درجه یک درجه حرارت درجه ul v 0) یا گلدان های رزین اپوکسی ، مقاوم در برابر سایش و ضد قوس نسبت به آستین های سنتی.}
3.2 پارامترهای فنی
سطح مقطع:25-200 mmm² | ظرفیت حمل فعلی: 500A -2500 a | مقاومت در برابر ولتاژ: 1KV -10 kV
| مزایای روند فشار مربع | متفاوت از سیم بافته شده گرد سنتی ، فرآیند فشار مربع سیم بافته شده را به یک مقطع مستطیل شکل می دهد ، منطقه تماس را 30 ٪ -50 ٪ افزایش می دهد ، مقاومت داخلی را 15 ٪ -20 ٪ کاهش می دهد و به طور قابل توجهی افزایش دما را در سناریوهای جریان بالا کاهش می دهد (مانند "} reation} angration jrate an angring an any stean) |
| خصوصیات ساختار بافته | چندین رشته از سیم مسی ریز با شعاع خمشی به اندازه 5 میلی متر . بافته شده است و می توان با ارتعاش/تغییر شکل تجهیزات آزادانه گسترش یافت و منقبض شد و از خطر اتصالات سخت (مانند اتوبوس های مس) به دلیل غلظت استرس (به ویژه برای محیط های ارتعاشات مانند تجهیزات و راه آهن) جلوگیری کرد. |
| پایانه های پیش ساخته | پایانه های مس/آلومینیوم در هر دو انتها (قلع/نیکل اختیاری است) ، پلاگین و بازی ، نیازی به حفاری و جوشکاری در محل نیست و زمان نصب تک ایستگاه با 70 ٪ کوتاه می شود (در مقایسه با فرآیند سفارشی سازی و حفاری اتوبوس های مس سنتی).}}}}}}}}} |
| مواد و فرآیندها | سیم مس (بیشتر از یا برابر با 8μm) یا نیکل روکش شده است ، تست اسپری نمکی بیش از 96 ساعت (استاندارد صنعت فقط 48 ساعت است) ، مقاوم در برابر رطوبت ، اسید و خوردگی قلیایی ، و عمر صنایع ساحلی/شیمیایی بیش از 3 بار.}} افزایش یافته است. |
| طراحی انعطاف پذیر | از مشخصات مربع با ضخامت 0.1-3 mm و عرض {{1} mm {. the پایانه ها می توان مجهز به m 4- m16 پیچ مهره برای تطبیق با جریانهای مختلف (50A {6-5000}} A) و نصب است. |
| سازگاری صنعت | راه حل های اختصاصی برای سناریوهایی مانند انرژی جدید (اتصال باتری بسته) ، صنعت (اینورتر شروع نرم) و خودرو (اتصال موتور/باتری) {0 {}} به عنوان مثال ، محصولات درجه یک اتومبیل تأیید می شوندiatf 16949. |
3.3 فرآیند تولید
1. انتخاب مواد: φ0.03-0.1 mm سیم مس بدون اکسیژن (خلوص بیشتر از یا مساوی 99.95 ٪)
2. طراحی سیم: طراحی سرد چند گذر به قطر هدف (تحمل 0.002 میلی متر))
3. بافندگی: 64-128 رشته های بافندگی (چگالی بافندگی بیشتر از یا مساوی با 90 ٪ ، زمین {4} mm)
4. فشار مربع: شکل گیری هیدرولیک (ضخامت {1} mm ، نسبت ابعاد 3: 1-5: 1 ، تحمل ± 0.1mm)
5. جوشکاری مقاومت: جوشکاری با فرکانس بالا (جریان 8-15 ka ، زمان {3} s ، تعداد نقاط جوشکاری بیشتر از یا برابر با 5 امتیاز در سانتی متر)
6. شکل گیری: قبل از خم شدن (شعاع خمشی {{2} mm ، زاویه ± 2 درجه)
7. تشخیص: تست استمرار (مقاومت<0.03mΩ) + appearance (no broken wire, uniform indentation)
▶ کنترل هسته: چگالی ساختار مربع فشرده (بیشتر از یا مساوی 8.9 گرم در سانتی متر مربع) ، استحکام جوشکاری (بیشتر از یا مساوی 85 ٪ از مواد والدین) ، درمان عایق (ضخامت غلاف الیاف سیلیکون/شیشه ای {{2} mm)
(توجه:کنترل ISO 9001/TS 16949 در طول فرآیند، 100 ٪ بازرسی قطعه اول + نمونه برداری از نقص نمونه برداری ، چرخه تولید کمتر از یا مساوی با 72 ساعت)

3.4 سناریو برنامه
3.3.1 وسایل نقلیه انرژی جدید/باتری:رفع لرزش ، انبساط حرارتی و مشکلات فضا ، سیم مس فوق العاده ریز + ساختار مربع فشرده شده ، 3 ٪ انبساط ، مقاومت را جذب می کند<0.03mΩ, pre-forming saves 40% space; core advantages: IATF 16949, CTP/CTC adaptation, customized insulation sheath.
3.3.2 حمل و نقل راه آهن/کشش:مقابله با لرزش با فرکانس بالا ({1}} هرتز) و جریان زیاد (1 000 a+) ، 100 ، {7} زندگی خمش (30،000 بار برای سیم گرد) ، اتلاف گرمای مسطح ↑ 50 ٪ ({{9} درجه} درجه 125 درجه)) ، anti-emi layering مزایای اصلی: EN 45545 ضد آتش ، پایانه های حمل و نقل هوایی ، گزارش تست ارتعاش.
3.3.3 تجهیزات صنعتی/اینورتر:سازگار با فضای باریک و تغییر شکل پویا ،1-3 mm طراحی فوق العاده نازک ، القاء کم<10nH/cm, 5mm bending radius; core advantages: silver plating process (high frequency), RoHS, precision mold opening (±0.1mm).
3.3.4 ذخیره انرژی/شارژ شمع:در برابر چرخه های حرارتی مقاومت می کند (-40 درجه 85 درجه) و شوک های جریان زیاد ، ظرفیت حمل جریان 25 ٪ بیشتر از سیم گرد ، اسپری نمک به مدت 1000 ساعت ، 2M mm anti-anti-anti-loosening. مزایای اصلی: UL/CE ، پوشش IP65 ، ترمینال ولتاژ یکپارچه.
3.3.5 پزشکی/هواپیمایی:با محیط های کم EMI ، سبک وزن و شدید ، محافظت از تداخل توسط 50dB (MRI) ، 40 ٪ سبک تر از Busbar مس (پهپاد) ، FV {2} retardant شعله (حمل و نقل هوایی) کاهش می یابد. مزایای اصلی: صدور گواهینامه استاندارد نظامی (GJB 1217) ، سفارشی سازی دسته ای کوچک (50pcs یا بیشتر) {5 {}
{0}}} فویل انتشار اتصال انعطاف پذیر اتصال
4.1 مزایا و ویژگی های مواد
مواد: {{0} mm فویل مس الکترولیتی فوق العاده نازک ، انعطاف پذیر بدون زاویه مرده پس از جوشکاری لمینیت ، و حتی توزیع فعلی .
سبک وزن: ضخامت فقط 1/3 از نوار مس مس است و وزن آن 60 ٪ تحت همان ظرفیت حمل فعلی کاهش می یابد {3 {3}
4.2 پارامترهای فنی
تعداد لایه ها: قابل تنظیم|ظرفیت حمل فعلی: 300A -5000 A|مقاومت: کمتر از یا مساوی با 0.021μΩ · m
| ویژگی | پارامترهای فنی | مقدار تهیه (مکاتبات سناریو) |
| خلوص مس T2 | 99.9%+ (National Standard>99.85%) |
1. مقاومت به حداقل 0.0175Ω · mm²/m (40 ٪ پایین تر از برنج) ، افزایش دما وسایل نقلیه انرژی جدید در طی شارژ سریع 12 درجه کاهش می یابد 2. مواد اولیه توسط IATF 16949 تأیید شده اند |
| ضخامت فویل فوق العاده نازک | 0.05-0.3 mm (اختیاری) |
ضخامت فویل mm {0} mm: شعاع خمشی انعطاف پذیر فقط 3 میلی متر است ، برای فضای جمع و جور باتری CTP/CTC مناسب است ( {0}}} ذخیره انرژی جذب حرارتی: انعطاف پذیری فویل تک به 3 ٪ می رسد ، و توانایی ضد گسترش انباشت چند لایه 5 برابر افزایش می یابد |
| روند پالایش دانه | دانه متوسط<50μm | زندگی ضد خستگی بیش از 100 ، 000 بار (50 ،000 بار برای فویل مس معمولی) ، و میزان شکست در محیط ارتعاش حمل و نقل ریلی {6. کاهش می یابد. |
4.3 فرآیند تولید
برش فویل مس → جوشکاری لیزر → سطح انفعال → پوشش عایق → تشخیص نقص اشعه ایکس → تست عملکرد الکتریکی .

4.4 سناریو برنامه
سیستم درایو برقی وسیله نقلیه برقی ، ابزارهای دقیق ، تجهیزات هوافضا.
| سناریو | نقطه درد | مزیت فویل مس (0.05-0.1 mm) | نقطه تدارکات |
| وسیله نقلیه انرژی جدید | انبساط/ارتعاش باتری | 5 ٪ تغییر شکل ، مقاومت 0.015mΩ را جذب کنید ، 30 ٪ فضا را ذخیره کنید | صدور گواهینامه IATF ، FPC در برابر 150 درجه مقاوم است |
| خنک کننده مایع ذخیره انرژی | چرخه جریان بالا/گرم و سرد | ظرفیت حمل فعلی 40 ٪ (200 میلی متر - 1200A) ، اسپری نمک 1500h افزایش یافته است | پوشش IP67 ، سنسور دما یکپارچه |
| اینورتر صنعتی | از دست دادن/فضای فرکانس بالا | مقاومت با فرکانس بالا 30 ٪ کاهش می یابد ، ضخامت {{2} mm mm ، EMI با 40db کاهش می یابد | فرآیند آبکاری نقره ، خم شدن 0.05 میلی متر پوند |
| MRI پزشکی | EMI/سبک وزن | محافظت از 60dB ، نوار مس وزن 1/3 ، ضد همریزی اپوکسی کاهش می یابد | زیست سازگار ، خم 2 میلی متر |
قدرت تولید ما
1. پایه قدرت گروه
بهره برداری در مقیاس بزرگ از دو مشاغل اصلی
زمینه انرژی جدید: درآمد سالانه 120 میلیون (از جمله کارخانه) ، خدمت به مشتریان پیشرو مانند CATL و BYD
میدان الکتریکی با ولتاژ کم: درآمد سالانه 80 میلیون (از جمله کارخانه) ، پوشش ABB و SCHNEIDER زنجیره تأمین
پشتیبانی گروهی: 7 کارگاه اصلی (تمبر/جوشکاری/قالب/CNC/عنوان سرماخوردگی/الکتروپلینگ/اتوماسیون) ، با کشش ظرفیت تولید 200 ٪
30 سال ژن فنی
درتیم اصلی از "Xiamen Hongfa" سرچشمه گرفته است(رله NO NO . 1) ، با 30 سال تجربه در اتصال برقی {{2}
ارائه "محصول + راه حل کاهش هزینه + فناوری صنعت جدید" سرویس Trinity.
2. موانع فن آوری فرآیند کامل
8 ماتریس فرآیند هسته
عنوان سرد: هسته تماس/رله نقره ای (دقت 0.02 میلی متر))
تمبر: CAPACITOR BUSBAR/FUSE تماس (فرآیند فویل مس فوق العاده نازک 0.1 میلی متر)
جوشکاری: جوشکاری لیزر (عمق نفوذ 0.8 میلی متر) + جوشکاری خلاء (پوسته باتری)
کشش: پوسته آلومینیومی باتری لیتیوم (ضخامت دیواره 0.3 میلی متر ، عملکرد 99.2 ٪)
خم شدن: ورق فلز (حداقل R0.5 میلی متر ، صافی 0.1 میلی متر)
برقی: طلا/نقره/نیکل/قلع (تست اسپری نمک بیش از 1000 ساعت ، سازگار با ROHS)
CNC: ترمینال دقیق (0.01 میلی متر ±))
برش لیزر: اثبات سریع (نمونه 24 ساعته ، صرفه جویی در هزینه قالب 90 ٪)

3. شبکه خدمات جهانی
| منطقه | گره سرویس | مقدار اصلی |
| اروپا | اسپانیا ، بارسلونا | پیش فروش و پشتیبانی فنی پس از فروش ، پاسخ سریع |
| خاورمیانه | ایران ، تهران | |
| آسیای جنوب شرقی |
هند ، دهلی نو بزرگترین بندر شهر بندر مالزی Klang Pelabuhan ، مالزی |
|
| آسیای شمال شرقی | ژاپن ، توکیو |
4. تعهد تحویل نهایی
نمونه های رایگان: 1-2 روز (منظم) / {{1} روز (قالب جدید ، از جمله قالب)
سفارش فله: 15-20 روز (پس از پرداخت ، از 7 روز تحویل تسریع پشتیبانی کنید)
با ما تماس بگیرید
تگ های محبوب: اتوبوس انعطاف پذیر ، چین ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه
















